Kandydat na wójta Gminy Dopiewo

Paweł Bączyk

Reprezentant Mieszkańców

Lepsza Przyszłość

Wizja, pasja i ciężka praca
łączac te trzy elementy zbudujemy razem Lepszą Przyszłość

O mnie

Szanowni Mieszkańcy, Drodzy Sąsiedzi

od ponad 20 lat jestem praktykiem zarządzania - przedsiębiorcą. Zajmuję się nowatorskimi rozwiązaniami z zakresu energii odnawialnej. Prowadzę również szkolenia obejmujące fotowoltaikę, rekuperację oraz zieloną energię. Ukończyłem studia magisterskie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem.

Jako prezes Stowarzyszenia 4 Human zrealizowałem wiele charytatywnych wydarzeń sportowych na rzecz domów dziecka i schronisk dla zwierząt.

W mojej pracy i działalności społecznej kierowałem się przede wszystkim chęcią budowy lepszej przyszłości. Przyświecały mi takie wartości jak dialog i empatia na potrzeby innych ludzi. Każdego swojego klienta traktowałem w sposób wyjątkowy, wsłuchując się w jego potrzeby i proponując mu najlepsze dla niego rozwiązania.

Towarzyszy mi wizja partycypacji społecznej, odpowiedzialności i współzarządzania.

Moim marzeniem nie jest rządzić gminą. Moim marzeniem jest służyć jej Mieszkańcom i wspólnie z Wami zbudować lepszą przyszłość.

Kompleksowa wizja działania

Lepsza Przyszłość

Wizja

Dokąd zmierzamy
Wizja to mentalna wizualizacja pożądanego stanu naszej gminy.

Program

Jak osiągniemy zamierzone cele
Program na kolejne lata wypracujemy wspólne i wspólnie go będziemy realizować.

Zmieńmy Gminę

Co jest dla nas ważne
Zabierz głos już dziś – weź udział w budowie pierwszego społecznego programu wyborczego.

Lepsza Gmina

Nasza

Lepsza Gmina

Jest to kompleksowa wizja budowy gminy obywatelskiej, świadomej własnych potrzeb i aspiracji, dbającej o zrównoważony rozwój we wszystkich dotyczących jej dziedzinach. To wzięcie odpowiedzialności za naszą przyszłość przez jej Mieszkańców.

Nasza

Uczciwa Gmina

Wizja uczciwej gminy musi być oparta o mechanizmy konsultacji społecznych i pełnej transparentności. Możemy rozpocząć wspólnie etap, w którym to nie my służymy politykom i urzędnikom, ale to oni stoją na straży naszych interesów i rozumieją, że to Mieszkaniec jest ich pracodawcą.

Nasza

Bezpieczna Gmina

Zadbanie o bezpieczeństwo w naszej gminie powinno być jednym z naszych priorytetów. Składają się na nie, m.in.: prewencja oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Wysokiej jakości nowoczesne oświetlenie ulic oraz bezkolizyjne rozwiązania podniosą bezpieczeństwo w naszej gminie

Nasza

Aktywna Gmina

Nowe tereny wypoczynkowe i rekreacyjne spowodują zmianę postrzegania gminy jako tylko i wyłącznie sypialni Poznania. Musimy zadbać o rozwój placówek oświatowych i opiekuńczych. Nie zapomnimy również o seniorach.

Nasza

Dynamiczna Gmina

Niskie podatki oraz dobra komunikacja pozwolą na przyciągnięcie nowych inwestorów. Staniemy się miejscem przyjaznym przedsiębiorcom, ale jednocześnie zadbamy o harmonijny i zrównoważony rozwój naszej gminy.

Nasza

Zielona Gmina

Jest to jedno z największych wyzwań, z którym musimy się wspólnie zmierzyć. Zmiana Planu Zagospodarowania Przestrzennego musi uwzględniać większą ilość terenów zielonych. Nasza gmina nie może być tylko i wyłącznie sypialnią – musi być przyjaznym miejscem do życia i wypoczynku.

Lepsza Gmina
Uczciwa Gmina
Bezpieczna Gmina
Aktywna Gmina
Dynamiczna Gmina
Zielona Gmina

Informacje Kontaktowe

Znajdź nas na FB

Sprawdź

Skontaktuj się z nami

Napisz

kww.pawla.baczyka@gmail.com

Kww pawła Bączyka

Informacje

Ankieta - Zmieńmy Gminę