Wystartowałem w wyborach samorządowych na wójta gminy Dopiewo, żeby służyć jej Mieszkańcom i wraz z nimi budować Lepszą Przyszłość. Chciałbym, aby nasza gmina znalazła się wśród najlepiej zarządzanych gmin, a działania władz i Urzędu Gminy były transparentne, zrozumiałe i przyjazne dla Mieszkańców.

Zależy mi na jak największym wpływie Mieszańców na zarządzanie gminą. Uważam, że ogromny wpływ na rozwój gminy ma skuteczne pozyskiwanie środków i dofinansowań zewnętrznych. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza gmina była postrzegana jako miejsce, w którym dobrze się mieszka i pracuje.

Będziemy zachęcać Mieszkańców do meldowania się na terenie gminy, a małych i średnich przedsiębiorców do otwierania i przenoszenia tutaj swoich firm i działalności.

Zadbamy, aby mieszkając w naszej gminie, Mieszkańcy mogli oddychać czystym powietrzem, odpoczywać wśród zieleni oraz korzystać z atrakcyjnej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej. Wspólnie możemy zacząć działać na rzecz naszej gminy i pozwolić jej Mieszkańcom – sobie – na stanie się podmiotem.

Lepsza przyszłość to transparentne funkcjonowanie urzędu gminy, konsultacje z mieszkańcami i ciągły dialog. Chciałbym, aby nasza Gmina poszła drogą dynamicznego, ale zrównoważonego rozwoju, stając się przyjaznym miejscem dla Mieszkańców i środowiska, dbającą o rozwój naszych dzieci i seniorów.

Ankieta - Zmieńmy Gminę